O nas

Witaj, miło, że do nas zajrzałeś

Z pewnością chcesz się czegoś o nas dowiedzieć.
Jesteśmy z Elbląga, fotografujemy w całej Polsce, czyli wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz.
Istniejemy na rynku od 1987 roku. Założycielem firmy jest Waldemar Bannach.

Dawniej mieściliśmy się przy ulicy 12 lutego. Obecnie rozwijamy się w nowym lokalu przy ulicy Bałuckiego 14b, w centrum Elbląga.

Tworzymy zgrany zespół przy wszelkich zleceniach fotograficznych. Przekazujemy wzajemnie zdobyte doświadczenie, szukamy nowych i kreatywnych rozwiązań, uczymy się od najlepszych, współczesnych mistrzów.

Waldemar WALDEMAR
właściciel
Jolanta JOLANTA
obsługa klienta
Ewelina EWELINA
fotografik

„Patrz oczyma, fotografuj sercem.”
David duChemin

Sklep

Sklep - obsługa klienta, informacja

Dysponujemy cyfrowym minilabem do wywoływania zdjęć w formatach od 9x13 do 20x30. Wykonujemy również powiększenia 30x40 do 60x90, blejtramy oraz zdjęcia na płótnie.

U nas wykonasz wszelkie zdjęcia identyfikacyjne, czyli zdjęcia do dowodu, paszportu, dyplomu, legitymacji, wizy i inne. Posiadamy bogatą ofertę ramek do zdjęć od klasycznych i dekoracyjnych po nowoczesne. Z Twoich zdjęć przygotujemy spersonalizowany fotoalbum, fotoksiążkę lub kalendarz.

Studio - twórcza pracownia, malowanie światłem

Zapraszamy Cię do naszego świeżo wyremontowanego studia.

Nasze "nowe" studio zostało zaprojektowane z myślą o najmłodszych. Dysponujemy bogatym zestawem akcesoriów, które wykorzystujemy do sesji dziecięcych rodzinnych i brzuszkowych.
Dzięki wyjątkowym reportażom ślubnym, sesjom plenerowym, korporacyjnym oraz reklamowym, docenili nas klienci z całej Polski.

Sklep
Sprzęt

Sprzęt - narzędzia pracy, woły robocze

Pracujemy na aparatach pełnoklatkowych, które charakteryzują się jakością obrazu, szybkością migawki oraz piękną głębią.

Posiadamy jasne, stałoogniskowe obiektywy, które doskonale radzą sobie w trudnych warunkach oświetleniowych. Do kreowania ekspozycji służą nam systemowe lampy błyskowe wraz z ich radiowym wyzwalaniem. Brak organiczeń sprzętowych daje ogrom możliwości i swobodę pracy.

Teraz trochę chwalenia się ;)
Potwierdzone „na papierze” nasze doświadczenie i umiejętności ;)

Certyfikat 1
Certyfikat 2
Certyfikat 3
Certyfikat 4
Certyfikat 5
Certyfikat 6
Certyfikat 7
Certyfikat 8
Certyfikat 9
Certyfikat 10

Projekty realizowaliśmy dla:

ANULUJ
Na pewno się z Tobą skontaktujemy :)